نادر ایرانیان
سفیران ویزامهاجرت ، ویزا، اقامت

تحصیل در مدارس شبانه روزی آمریکا

تحصیل در مدارس شبانه روزی آمریکا
تحصیل در مدارس شبانه روزی آمریکا

تحصیل در مدارس شبانه روزی آمریکا برای دانش آموزان بین المللی، استاندارد های بالای تحصیلی و بودن در محیطی امن را به دنبال دارد. جایی که دانش آموزان می توانند رشد کنند و شخصیت خود را در جامعه ای دور از خانه بسازند. با این حال هر مدرسه ممکن است تجربیات متفاوتی را برای دانش آموز داشته باشد. در مقاله پیش رو، به موضوع تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا پرداخته شده که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به متقاضیان ارائه می شود.

دانشگاه های برتر آمریکا

چگونگی تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا

مدارس شبانه روزی در آمریکا یک نوع مؤسسه خصوصی یا دولتی می باشند که امکان تحصیل و اسکان را برای دانش آموزان فراهم می کنند. جایی که با همکاران و معلمان یا مدیران خود در یک مکان وقت می گذرانند. این نوع مدارس دارای تجهیزات مدرن و باکیفیت هستند. علاوه بر این، تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا، آموزش با کیفیت بالا و برنامه های خاص ورزشی، هنری و فعالیت های سرگرمی را برای دانش آموزان به همراه دارد. هدف اصلی آن ها ایجاد یک جامعه یادگیری است که در آن دانش آموزان بتوانند روی مطالعات خود تمرکز کنند و به پتانسیل کامل خود دست یابند.

بیشتر بدانید <>>>>   مشکلات زندگی در آمریکا

مدرسه شبانه روزی یک همکاری منحصر به فرد بین مدرسه، والدین و کودک است که همیشه از منافع دانش آموزان مراقبت می کند. اگر فرزند شما در شرایط جوی مناسب مدرسه شبانه روزی درس بخواند می تواند در تمام جنبه های رشد برای آن ها مفید باشد.

مزیت های تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا

بهترین مدارس شبانه روزی آمریکا

در اینجا به تعدادی از مزیت های تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا اشاره می کنیم:

  1. بهبود مستمر: حضور معلمان در محوطه دانشگاه پس از پایان روز مدرسه کمک بیشتری به دانش آموزان برای کسب مهارت های مستقیم از معلمان خود می کند.
  2. سیستم آموزشی نوآورانه: مدارس شبانه روزی در سیستم آموزشی خود با روش های نوین تدریس دانش آموزان را از نظر فکری تحریک می کنند. این امر دانش آموزان را تشویق می کند که فکر کنند و برای یادگیری مشارکت کنند.
  3. خانه دوم دانشجو: مدارس شبانه روزی شامل اقامتگاه های تمیز و زیبا، معلمان، کارکنان متخصص و سال ها تجربه در تدریس و میزبانی از دانشجویان بین المللی می باشد.
  4. محیط امن: مدارس شبانه روزی آمریکا محیطی امن و حمایتی را برای دانش آموزان بین المللی که دور از خانه هستند فراهم می کند.
  5. رشد شخصیت: از آنجایی که مدارس شبانه روزی می توانند دور از خانه یا حتی در کشور دیگری باشند و دانش آموزان از والدین خود جدا باشند، از همان ابتدا برای کودک همیشه آسان نیست. با این حال، استقلال بیشتری نسبت به والدین خود به دست می آورند.
  6. آماده شدن برای دانشگاه: بسیاری از مدارس شبانه روزی پیوندهای عالی با دانشگاه های برتر مانند آکسفورد و کمبریج دارند و دوره های پیشرفته ای را برای کمک به دانش آموزان در انتخاب شغل مناسب پس از فارغ التحصیلی ارائه می دهند.
بیشتر بدانید <>>>>   لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا

شهریه تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا

بهترین مدارس شبانه روزی آمریکا

هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا ممکن است بسته به منطقه مدرسه، برنامه های ارائه شده، و تعداد اساتید و کارکنان مورد نیاز برای حمایت از دانش آموز متفاوت باشد. والدین می توانند به طور کلی انتظار داشته باشند که هزینه سالانه آموزش مدارس شبانه روزی بین $10000 تا 35000$ (دلار) باشد، اگرچه بورسیه تحصیلی و کمک های مالی اغلب به افرادی که واجد شرایط هستند ارائه می شود. حتی برخی از مدارس شبانه روزی تا زمانی که دانش آموزان شرایط درآمدی تعیین شده توسط مدرسه را داشته باشند، شهریه رایگان به دانش آموزان ارائه می دهند.

مهم است که به خاطر داشته باشید که شهریه کمتر ممکن است بیشترین سود مالی را به همراه نداشته باشد زیرا برخی از مدارس هزینه های اتاق، غذا یا سایر هزینه ها را در شهریه خود لحاظ نمی کنند. مطمئن شوید که تمام هزینه های مربوط به حضور در هر مدرسه شبانه روزی را تحقیق و مقایسه کنید.

اسکان برای تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا

بهترین مدارس شبانه روزی آمریکا

تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا محیطی امن و حمایتی را برای دانش آموزان بین المللی فراهم می کند که گویی در خانه های خود زندگی می کنند. اسکان در خانه های جنسی جداگانه سازماندهی شده است که در آن هر پسر و دختر در خانه های خصوصی خود اسکان داده می شوند. مدارس شبانه روزی شامل اقامتگاه های تمیز و زیبا، معلمان و کارکنانی است که با خانواده خود در خوابگاه ها زندگی می کنند و تجربه طولانی در آموزش و میزبانی از دانشجویان بین المللی دارند. بسیاری از بازرگانان و چهره های برجسته علم به دلیل برنامه های آموزشی با کیفیت بالا که توسط مدارس شبانه روزی ارائه می شود و همچنین فعالیت های آموزشی و تفریحی از مدارس شبانه روزی فارغ التحصیل می شوند.

بیشتر بدانید <>>>>   شغل پردرآمد در آمریکا - 10 کار پولساز

فرآیند پذیرش برای تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا

در قسمت پایین مراحل پذیرش برای تحصیل در مدارس شبانه روزی در آمریکا آورده شده است:

  1. پیدا کردن مدرسه شبانه روزی مناسب
  2. ارسال مدارک: دانشجو باید فرم درخواست را در قالب PDF همراه با مدارک پشتیبان ارسال کند. علاوه بر پرداخت $500 (دلار) هزینه ثبت نام.
  3. پذیرش و ثبت نام: هنگامی که مدرسه درخواست دانش آموز را پذیرفت (معمولاً 5 روز طول می کشد)، دانش آموز قرارداد را امضاء می کند و شهریه را پرداخت می کند. دانش آموز گواهینامه و مدارک خود از جمله اجازه والدین و سوابق بهداشتی خود را تکمیل می کند.

لیست ده تا از بهترین مدارس شبانه روزی آمریکا:

رتبهنام مدرسهکیفیت آموزشیفعالیت های فوق برنامهامکانات رفاهیتنوع و برابریشهریه
1آکادمی فیلیپسعالیعالیعالیعالی59,900 دلار
2مدرسه هاتچکیسعالیعالیعالیعالی59,740 دلار
3مدرسه گروتنعالیعالیعالیعالی59,640 دلار
4مدرسه فیلیپس اکسترعالیعالیعالیعالی59,440 دلار
5مدرسه لارنس ویلعالیعالیعالیعالی59,240 دلار
6مدرسه سنت پلعالیعالیعالیعالی59,040 دلار
7مدرسه نوبل و گرینافعالیعالیعالیعالی58,840 دلار
8کالج دیرفیلدعالیعالیعالیعالی58,640 دلار
9مدرسه چفیه لومیسعالیعالیعالیعالی58,440 دلار
10آکادمی میلتونعالیعالیعالیعالی58,240 دلار

به منظور انواع مهاجرت برای مقاصد تحصیلی، کاری و زندگی، می توانید از طریق موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اقدام نمایید.

تغییرات مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی

Position: امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان
Phone: 02191003232
Location: تهران
آدرس ما: تهران : خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و مهاجرت از طریق تحصیل و کار و کارآفرینی و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران دارا میباشد. پذيرش تحصيلى مهاجرت كارى پروژه هاى سرمايه گذارى شماره تماس ☎️ 02191003232
‫0/5 ‫(0 نظر)
بیشتر بدانید <>>>>   ویزای همراه آمریکا
امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و...

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا