نادر ایرانیان
سفیران ویزامهاجرت ، ویزا، اقامت

لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا

لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا
لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا

به منظور تهیه لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا، باید ویژگی های مشاغل خوب را بررسی کرد. مشاغل خوب به مشاغلی گفته می شود که، حقوق خوبی داشته باشند، سال به سال افراد را به چالش بکشند، با استعدادها و مهارت های متقاضی مطابقت داشته باشند، استرس زا نباشند، فضایی برای پیشرفت در طول حرفه فراهم کرده و تعادل رضایت بخشی را بین کار و زندگی ایجاد کنند. با این وجود، موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مقاله زیر را، که به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا پرداخته، به متقاضیان کار در آمریکا ارائه می کند.

ثبت شرکت در آمریکا

رایج ترین لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا

در اینجا به رایج ترین لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا اشاره می شود، که می توانید برای آن ها درخواست دهید:

صندوقدار: میانگین حقوق ملی $29297 (دلار) در سال

وظایف اصلی: یک صندوقدار در یک محیط خرده فروشی کار می کند و معاملات را برای خرید مشتری پردازش می کند. صندوقداران به مشتریان در یافتن محصولاتی که در جستجوی آن هستند کمک می‌کنند و اقلام خواربار را برای مشتریان کیف می‌کنند.

کارگر تهیه غذا: میانگین حقوق ملی $31542 (دلار) در سال

وظایف اصلی: یک کارگر تهیه غذا، فضای آشپزخانه را در رستوران ها تمیز می کند. آن ها مواد مورد نیاز برای وعده های غذایی را در منوی رستوران وزن، اندازه گیری و برش می دهند. کارگران تهیه غذا دمای محل نگهداری غذا را کنترل می کنند و بار سالاد رستوران را دوباره ذخیره می کنند.

  ثبت شرکت در آمریکا

همکار سهام: میانگین حقوق ملی $36501 (دلار) در سال

وظایف اصلی: کارمند سهام، کالا را پس از رسیدن به انبار باز می کند. آن ها کالا را برای برچسب زدن دقیق و هرگونه آسیب در هنگام حمل و نقل بررسی می کنند. آن ها سوابق موجودی را به روز می کنند تا ببینند آیا انبار به واحدهای بیشتری از یک محصول نیاز دارد یا خیر.

دستیار پزشکی: میانگین حقوق ملی $46462 (دلار) در سال

وظایف اولیه: یک دستیار پزشکی برای بیماران قرار ملاقات می گذارد و به محض رسیدن به مرکز پزشکی از آن ها استقبال می کند. آن ‌ها خون می گیرند، واکسن می ‌زنند، اگر بیمار باید واکسن بزند و دستورالعمل ‌هایی را درباره اقدامات پزشکی که انجام می ‌دهند به بیماران ارائه می ‌دهند.

لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا طبق مدرک کارشناسی

در این قسمت می توانید، لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا را بر اساس مدرک کارشناسی بررسی کنید:

تحلیلگر امنیت اطلاعات: متوسط حقوق سالیانه $103590 (دلار)

با افزایش نگرانی در مورد امنیت سایبری، تقاضا برای تحلیلگران امنیت اطلاعات نیز افزایش می یابد. این وظیفه این متخصصان است که اقدامات امنیتی را برای محافظت از شبکه‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای یک شرکت آماده و انجام دهند.

مدیر خدمات پزشکی و بهداشتی: متوسط حقوق سالیانه $104280 (دلار)

سیستم‌ های مراقبت ‌های بهداشتی مانند ماشین‌ هایی هستند که به خوبی روغن ‌کاری شده ‌اند، و این وظیفه مدیران خدمات پزشکی و بهداشتی است که تمام قطعات را در حال اجرا نگه دارند. این متخصصان ممکن است کارکنانی را استخدام کنند، بودجه ها را مدیریت کنند، اهدافی را برای یک بخش ایجاد کنند و کارایی خدمات بهداشتی را افزایش دهند، همچنین می توانند یک گروه از پزشکان را مدیریت کنند، یک مرکز پزشکی را مدیریت کنند یا یک بخش را مدیریت کنند.

  شغل پردرآمد در آمریکا - 10 کار پولساز

توسعه دهنده نرم افزار: متوسط حقوق سالیانه $110140 (دلار)

توسعه دهندگان نرم افزار برای موفقیت در این زمینه باید نوآور، خلاق و البته فنی باشند. آن ها ممکن است کد جدیدی بنویسند یا اشکالات کد را برطرف کنند تا بهتر کار کند.

دانشمند داده: متوسط حقوق سالیانه $98230 (دلار)

دانشمندان داده از فناوری برای به دست آوردن بینش از مقادیر زیادی از داده هایی که جمع آوری می کنند استفاده می کنند.

مدیر مالی: متوسط حقوق سالیانه $134180 (دلار)

اگر مدیران مالی پزشک بودند، موفقیت مالی سازمان آن ها، گواهی بر درمان آن ها بود. این متخصصان تجاری گزارش های مالی ایجاد می کنند، فعالیت های سرمایه گذاری را هماهنگ می کنند و استراتژی های مالی بلند مدت را برای شرکت ها توسعه می دهند.

لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا با مدرک کارشناسی ارشد

لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا را این بار بر اساس مدرک کارشناسی ارشد در قسمت پایین مشاهده کنید:

پزشک پرستار: متوسط حقوق در سال $111680 (دلار)

پرستاران بسیاری از وظایف مشابه پزشکان را انجام می دهند. آن ها معاینات فیزیکی را انجام می دهند، آزمایش های آزمایشگاهی را سفارش می دهند و نتایج را تجزیه و تحلیل می کنند، داروها را تجویز می کنند و درمان را مجاز می کنند. این متخصصان معمولاً دارای تخصص هایی مانند سلامت بزرگسالان و سالمندان، سلامت کودکان یا سلامت روان هستند.

دستیار پزشک: متوسط حقوق در سال $115390 (دلار)

دستیاران پزشک بیماری ها را تشخیص می دهند، برنامه های درمانی را ایجاد و اجرا می کنند، در جراحی ها کمک می کنند، روش ها را انجام می دهند و بیماران را راهنمایی می کنند.

  ویزای همراه آمریکا

آمارشناس: متوسط حقوق در سال $92270 (دلار)

آمار علم استفاده از داده ها برای تصمیم گیری است. این تقریباً در همه زمینه های کاری مرتبط است و فرصت های زیادی برای اشتغال وجود دارد.

وکیل: متوسط حقوق در سال $126930 (دلار)

در حالی که همه مراحل قانونی شبیه صحنه ‌ای از قانون و نظم  نیستند، حقوق همچنان یک حرفه هیجان ‌انگیز است. وکلا هم در دفتر خود و هم در محیط هایی از دادگاه ها گرفته تا ساختمان های آژانس های دولتی به مشتریان مشاوره می دهند. وکلا همچنین در مورد مسائل حقوقی تحقیق و تجزیه و تحلیل می کنند. وکلا تفسیر قوانین، احکام و مقررات و حقایق را به مشتریان ارائه می دهند.

متقاضیان کار در آمریکا بعد از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا، می توانند از طریق مراجعه به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و بهره مندی از تجارب مشاورین و تخصص کارشناسان این مجموعه، برای مهاجرت خود اقدام کنند.

منابع: https://www.indeed.com/career-advice/finding-a-job/most-common-jobs-in-america

https://money.usnews.com/careers/best-jobs/rankings/the-100-best-jobs

[instagram-feed feed=14]

تغییرات مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی

Position: امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان
Phone: 02191003232
Location: تهران
آدرس ما: تهران : خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و مهاجرت از طریق تحصیل و کار و کارآفرینی و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران دارا میباشد. پذيرش تحصيلى مهاجرت كارى پروژه هاى سرمايه گذارى شماره تماس ☎️ 02191003232
  بررسی خرید ملک در آمریکا
امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

فرم زیر رو برای مشاوره رایگان پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.