نادر ایرانیان
سفیران ویزامهاجرت ، ویزا، اقامت

سفر به کانادا بدون ویزا، فرصتی برای تجربه یک دنیای جدید

سفر به کانادا بدون ویزا
سفر به کانادا بدون ویزا

سفر به کانادا بدون ویزا : سایت کانادای سفیران سروش سعادت ، مرجع و راهنمای مهاجرت کانادا و اخذ ویزای کانادا می باشد.

بررسی سفر به کانادا بدون ویزا

همانطور که میدانید معیار ارزش پاسپورت کشورهای جهان بر اساس آمار تعداد کشورهایی سنجیده می­شود که می­توان بدون ویزا به دیگر کشورها سفر نمود. افرادیکه موفق به اخذ پاسپورت کانادا شده اند، امکان سفر به کانادا بدون ویزا را خواهند داشت پاسپورت آمریکا در لیست با ارزش ترین و با کیفیت ترین پاسپورت های جهان قرار داشته و جایگاه ششم را بخود اختصاص داده است. افرادی که دارای پاسپورت آمریکا هستند، براحتی می­توانند به 158 کشور جهان بدون اخذ روادید سفر نمایند. با توجه به اعتبار و ارزش پاسپورت کشور آمریکا افراد سالانه به روش های مختلف از جمله ازدواج- تحصیل – کار و سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت نموده و در تلاشند تا بتوانند پاسپورت آمریکا را اخذ نمایند.

اگرچه با پاسپورت و یا گرین کارت امریکا امکان سفر به کانادا بدون ویزا برای افراد وجود دارد، اما مأموران امنیتی در هر یک از کشورهای فوق برای جلوگیری از ناامنی مسافران را مورد بررسی و بازجویی قرار می­دهند و بهتر است افراد در برخورد با این مأموران بطور صادقانه پاسخگوی سوالات شان باشند. مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با معرفی پاسپورت های باارزش و با کیفیت در جهان، متقاضیان مهاجرت به دیگر کشورها را در مسیر مهاجرتی شان یاری و راهنمائی می­نمایند.

سفر به کانادا با دعوتنامه

بیشتر بدانید <>>>>   شغل عکاسی در کانادا- میانگین دستمزد 2022

سفر به کانادا

کانادا در شمالی ترین نقطه­ی قاره اروپا است که در همسایگی کشور آمریکا موقعیت دارد. با توجه به موقعیت جغرافیایی- شرایط اقتصادی و سطح زندگی مردم این کشور آمار سفر و اخذ ویزای این کشور متقاضیان زیادی دارد. البته با توجه به اعتبار و ارزش پاسپورت برخی از کشورها امکان سفر به کانادا بدون ویزا وجود دارد. بطوریکه کشورهایی همچون آمریکا- انگلیس- آندورا- استرالیا- اتریش-کرواسی- قبرس- دانماارک- ژاپن- کره لتونی- لیختن اشتاین- لوکزامبورگ- موناکو و برخی از شهروندان دیگر کشورها می­توانند به بدون اخذ ویزای کانادا به این کشور سفر نمایند. شهروندان سایر کشورها اجازه سفر به کانادا بدون ویزا را نداشته و می­بایست با توجه به هدف سفر خود به این کشور یکی از ویزاهای مهاجرتی کانادا را اخذ نمایند.

پاسپورت کانادا

پاسپورت کشور کانادا نیز یکی از باارزش ترین پاسپورت ها در میان کشورهای جهان است و افرادی که پاسپورت کانادا را دریافت نمایند، نیز می­توانند براحتی بدون اخذ ویزا به دیگر کشورها همچون آمریکا و انگلیس- استرالیا- ژاپن و … سفر بنمایند. افرادی که با اخذ یکی از ویزاهای کاری- تحصیلی- سرمایه گذاری و .. به کانادا سفر می­نمایند، امکان اخذ اقامت دائم این کشور را خواهند داشت و با توجه به مهاجرپذیری کشور کانادا می­توانند پس از 3 سال زندگی در کانادا پاسپورت معتبر این کشور را دریافت نمایند.

همانطور که پیشتر بیان گردید پاسپورت کانادا از اعتبار بالایی برخوردار می­باشد. در حال حاضر پاسپورت این کشور در جایگاه پنجم با ارزش ترین پاسپورت های جهان قرار دارد. راههای مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، که افراد می­توانند پاسپورت این کشور را اخذ نمایند. کشور کانادا یکی از کشورهای پیشرفته در جهان است که مردم این کشور از امکانات بسیار مناسب و سطح بالای زندگی برخوردار هستند. افراد با اخذ پاسپورت کانادا می­توانند بدون دریافت ویزا به 183 کشور در جهان سفر نمایند. ناگفته نماند ارزش و اعتبار پاسپورت کشورها علاوه بر اینکه بر اساس تعداد کشورهایی که می­توان بدون ویزا سفر کرد، به تعداد کشورهایی که اجازه دارند وارد کشور مورد نظر شوند نیز بستگی دارد. کانادا به 57 کشور جهان اجازه سفر به کانادا بدون ویزا را داده است.

بیشتر بدانید <>>>>   سفر به کانادا برای زایمان - تولد در کانادا

راههای مهاجرت و سفر به کانادا

با توجه به شرایط بسیار مناسب زندگی و امکاناتی که دولت کانادا برای شهروندان خود فراهم نموده است، مهاجرت و زندگی به کانادا متقاضیان بسیار زیادی دارد. شهروندان کشورهایی که اجازه سفر به کانادا بدون ویزا را ندارند، می­بایست یکی از ویزاهای کشور کانادا را دریافت نمایند. ما در این بخش انواع ویزاهای کشور کانادا را معرفی خواهیم نمود.

● ویزای توریستی کانادا

● ویزای تحصیلی کانادا

● ویزای کاری کانادا

● ویزا سرمایه گذاری کانادا

ویزای توریستی کانادا

این ویزا در واقع ویزایی با اقامت موقت می­باشد که فرد پس از پایان اعتبار ویزای خود ملزم به بازگشت به کشور مبدأ خود است. اخذ ویزای توریستی کانادا به دوصورت امکان پذیر است. ویزای توریستی کوتاه مدت که دارای اعتباری 4 ماهه است و ویزای توریستی مولتی کانادا که با اعتباری 5 ساله صادر می­گردد. ویزای مولتی بگونه است که فرد اجازه چند بار ورود به کانادا را خواهد داشت و در هر بار ورود بمدت 6 ماه اجازه اقامت در این کشور را خواهند داشت.

ویزای تحصیلی کانادا

دانشگاه های کانادا از برترین و با اعتبار ترین دانشگاه های جهان محسوب می­شوند و تحصیل در دانشگاه های این کشور بمعنای تضمین آینده شغلی دانشجویان می­باشد. با توجه به کیفیت های آموزش در دانشگاه های این کشور، هزینه های تحصیلی در کانادا در مقایسه با دانشگاه های با کیفیت آمریکا و انگلیس بسیار مناسب و به مقرون به صرفه تر می­باشد. دانشجویان برای ادامه تحصیل در کانادا ملزم به دریافت ویزای تحصیلی این کشور هستند. ویزای تحصیلی کانادا نیز بصورت کوتاه مدت و بلند مدت صادر می­گردد. ویزای کوتاه مدت مختص دانشجویانی است که برای مدت کوتاهی جهت شرکت در کنفرانس ها و یا سمینارهای به این کشور سفر می­نمایند. در صورتیکه شهروندان برخی از کشورها که در قسمت های قبل ذکر نمودیم برای شرکت و سفر به کانادا بدون ویزا می­توانند وارد این کشور گردند. ویزای بلند مدت کانادا نیز برای آندسته از دانشجویان و دانش­آموزانی صادر می­گردد که قصد ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه های کانادا را دارند.

بیشتر بدانید <>>>>   سفر به کانادا برای کار

ویزای سرمایه گذاری کانادا

با توجه به ثبات اقتصادی و سیاسی که در کشور کانادا حکمفرماست، شرایط سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در این کشور بسیار مناسب است و دولت کانادا نیز علاقمند به جذب سرمایه گذران خارجی می­باشد. بدین منظور با صدور ویزای سرمایه گذاری و یا کارآفرینی از سرمایه گذران جهت سرمایه گذاری در این کشور دعوت می­نماید. سرمایه گذاران و افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در این کشور را دارند باید یک طرح تجاری که موجب رشد اقتصاد در این کشور می­گردد، ارائه نمایند. دولت کانادا نیز پس از بررسی بیزینس پلن های سرمایه گذاران اجازه سرمایه گذاری و کسب و کار در این کشور را به آنان خواهد داد.

مهاجرت کاری به کانادا

کانادا کشوری پهناور است که از جمعیتی برابر با 39 میلیون برخوردار می­باشد و با توجه به مهاجر پذیری این کشور، امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور برای افراد وجود دارد. کانادا در بسیاری از بخش های خود با کمبود نیرو مواجه است و با ایجاد طرحی موسوم به برنامه مهاجرتی متخصص، به تأمین نیروهای مورد نیاز خود از دیگر کشورها پرداخته است. بگونه ای که افراد دارای مهارت و تخصص های مورد نیاز کانادا می­توانند در این طرح ثبت نام نمایند و با کسب امتیازات لازم اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. همچنین پس از 3 سال کار در کانادا شهروندی و پاسپورت این کشور را دریافت خواهند نمود. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده ودر این مسیر بهترین مشاوره ها را ارائه خواهند نمود.

تغییرات مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی

Position: امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان
Phone: 02191003232
Location: تهران
آدرس ما: تهران : خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و مهاجرت از طریق تحصیل و کار و کارآفرینی و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران دارا میباشد. پذيرش تحصيلى مهاجرت كارى پروژه هاى سرمايه گذارى شماره تماس ☎️ 02191003232
‫0/5 ‫(0 نظر)
بیشتر بدانید <>>>>   مهاجرپذیرترین کشور
امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و...

[instagram-feed feed=5]

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا