نادر ایرانیان
سفیران ویزامهاجرت ، ویزا، اقامت

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و خانه

بررسی کامل اقامت کانادا از طریق خرید خانه

اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است ؟ این سوالی است که بارها و بارها پرسیده شده که در این مقاله به آن بطور کامل خواهیم پرداخت. اگر شما هم دنبال گرفتن اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارید این مقاله برای همین نوشته می شود.

قیمت خانه در کانادا

اقامت کانادا از طریق خرید خانه
اقامت کانادا از طریق خرید خانه

در این مقاله با ارائه بروزترین اطلاعات، به پرسش های شما درباره “اقامت کانادا با خرید خانه” پاسخ خواهیم داد.

در بخش های مختلف این مقاله به بررسی سوالاهای شما در زمینه مزایای خرید خانه در کانادا و فرآیند دریافت اقامت از این طریق، میزان سرمایه لازم، مزایا، محدودیت ها شرایط تمدید و … خواهیم پرداخت.

در این مقاله به چه پرسش هایی پاسخ خواهیم داد.

 1. اقامت کانادا با خرید خانه چه شکلی است؟
 2. حداقل ارزش خانه خریداری شده باید چقدر باشد؟
 3. آیا خانه خریداری شده باید ویژگی های خاصی داشته باشد؟
 4. فرآیند دریافت اقامت کانادا از طریق خرید خانه چیست؟
 5. آیا در این نوع اقامت به اعضای خانواده فرد متقاضی نیز اجازه اقامت در کانادا داده خواهد شد؟
 6. آیا این نوع اقامت به اقامت دائم و دریافت پاسپورت منجر می شود؟
 7. آیا در مدت پنج سال ابتدایی محدودیت سفر  به کشورهای دیگر وجود دارد؟
 8. حق کار برای کسانی که این نوع اقامت را دریافت کرده اند به چه صورت است؟
 9. مزایای خرید خانه در کانادا و اخذ اقامت کانادا از این طریق چیست؟
 10. محدودیت ها و معایب این روش چیست؟
 11. مدارک لازم برای دریافت اقامت کانادا با خرید خانه، چیست؟
 12. فرآیند اخذ اقامت کانادا با خرید خانه چه مدت طول می کشد؟
 13. شرایط تمدید اقامت کانادا با خرید خانه چیست؟

درست یا نادرست؟

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟

با توجه به تقاضایی که برای این کشور وجود دارد٬ در مقاله ای که پیش روی شما عزیزان قرار دارد تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تکیه بر علم مهاجرتی و اطلاعاتی که در خصوص قوانین کشورهای مختلف دارند به ارائه مقاله ای در این موضوع پرداخته اند تا در انتهای این مقاله به پاسخ سوال خود یعنی این که اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟ برسید.

اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟

کشور ها نسبت به خرید خانه توسط خارجی ها رویکرد های مختلفی را در پیش گرفته اند: یک سری از کشورها همانند ایران به هیچ وجه به خارجی ها این اجازه را نمی دهند که در خاکشان به خرید خانه و زمین و… بپردازند؛ یک سری دیگر از کشورها نه تنها اجازه خرید خانه را به خارجی ها می دهند بلکه از این طریق به فرد خریدار و اعضای خانواده اش نیز اقامت دائم را می دهند و از آن جمله می توان به اسپانیا٬ یونان و پرتغال اشاره کرد؛

  ویزای بازنشستگی کانادا

گروه آخر نیز کشورهایی هستند که اجازه خرید ملک را به خارجیان می دهند منتهی روی خرید ملک اقامت دائم نمی دهند و داشتن خانه تنها امتیازی است به منظور دریافت ویزای توریستی آن کشور و از آن جمله می توان به کانادا٬ اتریش٬ و هلند اشاره کرد.

فرآیند دریافت اقامت کانادا از طریق خرید خانه چیست؟

همان طور که مشاهده فرمودید٬ در صورتی که در پی آن هستید تا با خرید ملک در یک کشور خارجی اقامت دائم بگیرید٬ کانادا مطابق قوانینی که دارد نمی تواند کمکی به شما در این امر داشته باشد. خرید خانه در کانادا برای کسانی خوب است که شرایط سنی مناسب را دارند و برای کار یا تحصیل وارد این کشور شده اند٬ حال به این منظور که هزینه ای بابت اجاره خانه به صورت ماهیانه پرداخت نکنند تصمیم می گیرند خانه ای خریداری کنند و کشور کانادا نیز این اجازه را به آن ها می دهد.

پس تمام سوالات در زمینه دریافت اقامت کانادا از طریق خرید خانه منتفی است اما ما در ادامه این مقاله به خرید ملک در پرتقال می پردازیم که به بسیاری از مراجعین پیشنهاد می کنیم.

اگر به هر دلیل دنبال خرید خانه در کانادا هستید خواند این مقاله را بهتان توصیه می کنیم : قیمت خانه در کانادا


دریافت اقامت دایم از طریق خرید خانه در کشورهای دیگر

ممکن است حال این سوال برای تان پیش آيد که برای گروهی که به دلایل مختلف از جمله شرایط سنی٬‌از طریق روش های تحصیل و کار نمی توانند مهاجرت کنند اما حاضر به قبول کردن ریسک هایی که ایجاد یک تجارت در بر خواهد داشت نیز نیستند٬ چه راه دیگری وجود دارد؟

  کانادا، مقصدی ایده‌آل برای زندگی

این گروه از هم وطنان عزیزمان می توانند با خرید ملک در کشور هایی که با تهیه خانه به شما اقامت دائم می دهند همراه اعضای خانواده شان یعنی همسر٬ فرزندان و پدر و مادرشان مهاجرت کنند. از این جمله کشور ها می توان به پرتغال٬ اسپانیا٬ یونان و گرجستان اشاره کرد هر چند به دلایل مختلف از میان تمام کشور های نام برده شده٬ پرتغال بیش تر از سایر کشورها پیشنهاد می شود که در ادامه به این دلایل پرداخته خواهد شد.

اقتصاد بهتر پرتغال

از جمله دلایلی که پرتغال را مقصد مناسب تری به منظور خرید خانه نسبت به یونان و اسپانیا قرار می دهد٬ شرایط اقتصادی بهتر پرتغال نسبت به سایر این کشورهاست که باعث می شود شما روی خرید ملکتان نه تنها متحمل ضرری نشوید بلکه خانه خریداری شده تان سالیانه رشد نیز داشته باشد.

به همین دلیل در ادامه این مقاله به ارائه توضیحاتی در مورد خرید ملک در پرتغال می پردازیم تا اطلاعاتتان در این خصوص نیز ارتقا یابد.

خرید ملک در پرتغال

سه روش ۲۸۰ هزار یورویی٬ ۳۵۰ هزار یورویی و ۵۰۰ هزار یورویی وجود دارد که شما ملکی با این ارزش خریداری می نمایید و به این وسیله نه تنها خودتان بلکه تمام اعضای خانواده یعنی همسر٬ فرزندان و پدر و مادرتان نیز اقامت دائم پرتغال و در نهایت پاسپورت این کشور را اخذ می نمایید.

خرید ملک در گرجستان

البته خرید ملک گرجستان کم هزینه تر است و تنها ۳۵ هزار دلار برای تان هزینه در برخواهد داشت اما گرجستان هنوز به عضویت اتحادیه اروپا در نیامده و معلوم نیست کی این اتفاق بیفتد. گرجستان هم چنین هیچ گاه پاسپورت خود را به خارجیان نخواهد داد و این از جمله معایبی است که ممکن است خیلی از افراد را از هزینه کردن به منظور ورود به این کشور پشیمان کند.

  بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت

بهترین راه ورود به کانادا

هر چند یک سری از هم وطنانمان بنا به دلایل مختلف از جمله داشتن اقوامی در کشور کانادا تمایل دارند صرفا وارد این کشور شوند؛ این دسته از عزیزان می توانند از طریق سیستم ورود سریع که باعث می شود فرد از همان ابتدای امر اقامت دائم خود را اخذ نماید وارد خاک کانادا شوند هر چند امتیازاتی که دولت کانادا اعلام کرده روندی بسیار سخت گیرانه دارد در نتیجه این امر موجب گردیده تا کسانی که شرایط سنی خوبی دارند رمز ورود خود را به خاک کانادا از طریق تحصیل بزنند و پس از یکی دو سال اقامت و حضور در این کشور از داخل خاک کانادا برای سیستم ورود سریع اقدام کنند.

سخن آخر

در مقاله ای که از نظر گذراندید به این سوال که اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است پرداخته شد و امید است با مطالعه آن اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. در صورتی که هم چنان ابهاماتی ذهن شما بزرگواران را درگیر کرده است می توانید سایر مقالات سایت ما را ملاحظه فرمایید و در نهایت با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید و سوالات مهاجرتی خود را با کارشناسان ارشد ما مطرح فرمایید.‌‌‌‌‌

[instagram-feed feed=5]

تغییرات مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی

Position: امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان
Phone: 02191003232
Location: تهران
آدرس ما: تهران : خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و مهاجرت از طریق تحصیل و کار و کارآفرینی و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران دارا میباشد. پذيرش تحصيلى مهاجرت كارى پروژه هاى سرمايه گذارى شماره تماس ☎️ 02191003232
  بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت
امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

فرم زیر رو برای مشاوره رایگان پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.