نادر ایرانیان
سفیران ویزامهاجرت ، ویزا، اقامت

مهاجرت به چه قیمتی

مهاجرت به چه قیمتی
مهاجرت به چه قیمتی

مهاجرت به چه قیمتی : بارها در مورد اهمیت آمادگی برای مهاجرت گفته‌ایم و اغراق نیست اگر بیان شود بیش از 90 درصد مهاجرت‌های شکست خورده یا با روند کند و فرساینده در پیشرفت، به این عامل بازمی‌گردد. آمادگی هم فقط آمادگی زبانی و مهارتی (شغلی) نیست. آمادگی‌های روحی، ذهنی، فیزیکی و خانوادگی باید توامان و به صورت متوازن فراهم شوند تا به یک مهاجرت موفق نتیجه بدهند. آنها که مهاجرت را تنها در گرفتن ویزا خلاصه می‌کنند خطایی مرتکب می‌شوند که مادر بسیاری از خطاهای بعدی است.

چگونه می توانم مهاجرت به کانادایی موفق داشته باشم؟

برای مهاجرت از کجا باید شروع کنم ؟

مهاجرت به چه قیمتی ؟

در واقع اهداف شما در زندگی هر چقدر بزرگتر باشند و استدلال قوی برای رسیدن به آن داشته باشید به هدف نزدیکتر و نزدیکتر خواهید شد . اما در خصوص مهاجرت هدف فقط رسیدن نیست در واقع هدف زندگی بعد از رسیدن است که باید برای آن برنامه ریزی داشته باشید تا بهتر زندگی کنید.

وقتی شما در وهله اول کاملا اگاهانه بدانید که چرا مهاجرت باید بکنم؟ مسیرهای بعدی مهاجرت برایتان باز می شوند.

رمز و رازهای زندگی موفق :

«زندگی ما که تباه شد اما ما برای آینده فرزندان‌ مهاجرت می‌کنیم.» این سخن را از اولین سال مهاجرت تا به امروز به اشکال مختلف شنیده‌ام. نمونه دیگر آن این است: «دولت کانادا که ما را برای اینها (اشاره به فرزندان) راه داده و نه برای خودمان!»
و باور کنید که این سخن را نه تنها از ایرانیان بلکه از طیف‌های مختلفی از مهاجران سایر کشورها شنیده‌ام. آن‌قدر فراوان و تکرارشده که برای مدت‌ها برایم چون یک حقیقت غیرقابل تردید به نظر می‌رسید.
آیا واقعا چنین است؟ آیا ما قربانیان دست و پا بسته‌ی خوشبختی آتی فرزندان‌مان هستیم؟ آیا با چنین اندیشه‌ای می‌توان مهاجرتی موفق را سامان داد؟

  سفر به کانادا با گرین کارت آمریکا

هدف از مهاجرت می تواند سرنوشت یک زندگی را تغییر دهد . مهمترین مسئله ای که یک مهاجر با آن تا اخر زندگی و مهاجرت خود با آن دست به گریبان است و متاسفانه هستند مهاجرانی که بدون هدف و برنامه ریزی حتی به هدف هم نمی رسند و یا دچار سختی هایی می شوند که می گویند کاش نمی رسیدم یا نمی آمدم.

انسانهای موفق در هر قومی یا سرزمینی باشند همیشه در تکاپو هستند و تا حدودی از بقیه دوستان خود جلوتر هستند چه از لحاظ فرهنگی و اجتماعی چه اقتصادی . اینکه شما به هر دلیل قصد مهاجرت کرده اید باید بدانید که همه چیز در کشوری که به آن قصد عزم کرده گل و بلبل نخواهد بود .

باید بدانید که دیگر از زبان مادری شما خبری نیست……

باید پذیرای یک فرهنگ زندگی جدیدی باشید …… از نوع زندگی روستایی و شهری تا عادت های اجتماعی دارید ممکن است بسیار متغیر باشند.

قدم های اول برای مهاجرت به کشور مانند مهاجرت به کانادا :

وقتی که با همه دلایل و کنانجارهایی ذهنی تان به اینجا رسید که من با مهاجر شوم و باید مسیر مهاجرت را بپیمایم سوال دوم این است که مهاجرتم به کدام کشور باشد یا می تواند باشد.

کانادا ، آمریکا ، اروپا و ……کدامیک از کشور های جهان رویای زندگی بهتر من خواهد بود . لازمه این انتخاب می تواند دوسویه باشد . یکی خواستهای شما دوم شرایط شما .

برای همین شما در مسیر مهاجرتی خود می توانید اولویت بندی داشته باشید .

با توجه به شرایطتان می توانید انتخابهای مناسبی داشته باشید . البته باید بدانید که شرایط هم تابع خواستهای و اهداف شما به نوعی تغییر خواهند کرد پس انتخاب خود را اگاهانه کنید تا هیچ وقت شرمنده انتخاب اشتباهتان نشوید.

  هزینه های درمانی در کانادا

معمولا بنا بر دلابل مختلف ، کشور کانادا برای ایرانی ها ، رویای مهاجرتی سبز را بدنیال دارد.

کانادا ، کشور رویایی سبز ایرانی ها

پس از انتخاب کانادا بعنوان مثال شما معمولا با دو گزینش مهاجرتی روبرو خواهید شد :

  • 1- خودتان
  • 2- وکلای مهاجرتی کاربلد و خبره

اگر خودتان می خواهید بطور مستقیم اقدام کنید برای این کار هر کشوری دارای سازمان مهاجرت می باشد که باید از طریق آن سایت تا مدارک را اماده کنید و تمام مراحل را طی کنید . برای ایرانی ها که خودشان قصد ، خواندن و دریافت اطلاعات را دارند مشکل زبان است زیرا که سایت مهاجرت کانادا به زبان انگلیسی و فرانسه است . اگر زبانتان قوی هست می توانید قدم به قدم مطالعه کنید و اقدام کنید .

در سایتهای مهاجرتی حتی اشاره ای به قوانین زندگی در کشور ها پس از مهاجرت نیز شده که آشنایی با این سایت می تواند به انتخاب شما کمک کند .

2- وکیل مهاجرتی کاربلد … کاربلد و خبره کسی است که در کارش همه فن و حریف است در همه زمینه های شغلی هم هست . وکیل مهاجرتی در ایران کم نیست . معمولا وکیل های مهاجرتی در ابتدا از شما مبلغی را دریافت نمی کنند و پس از مشاوره و انتخاب کشور و نهایی شدن پروژه مهاجرتی شما با مبلغی با شما به توافق می رسند.

البته اگر شما هر چقدر اگاهی مهاجرتی بیشتری داشته باشید بهتر می توانید وکیل مهاجرتی خوب و بد را تشخیص دهید.

فاز مهاجرتی :

بعد از قدمهای اولیه شما به جهت مهاجرت به کانادا باید امتیازهایی را کسب کنید که به آن امتیازبندی مهاجرت به کانادا می گویند  در این مرحله شما ، قدم به قدم با طی که پروسه های مهاجرتی اقدام عملی می کنید و پرونده مهاجریتان تکمیل می شود و اگر به امتیاز بندی لازم برسید دیر یا زود باید چمدان مهاجرتی خود را ببندید.

  مهاجرت به کانادا pr

زندگی در کانادا :

اینکه شما بعد از پروسه مهاجرت ، پروسه اصلی زندگیتان را شروع می کنید و آن چیزی نیست جز زندگی در کانادا … توانایی ها ، مهارت ها … هر چقدر بیشتر زندگی لذت بخش تر ….و البته بر عکس.

در هیچ جای دنیا ، موفقیت یک شبه حاصل نمی شود و باید برای رسیدن به اهداف خود به سختی کار و تلاش کرد .

آن دسته از دوستانی که قبل از مهاجرت به کانادا ، مطالعه و شرایط زندگی در کانادا را درک کرده باشند براحتی با شرایط وفق می دهند و زودتر استارت می خورند و اما دوستانی که خلاف این عمل کرده باشند برایشان مهاجرت به مقوله طاقت فرسایی تبدیل خواهد شد که ….

در منوی زندگی در کانادا برایتان بیشتر از زندگی در کانادا خواهم گفت.

[instagram-feed feed=15]

تغییرات مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی

Position: امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان
Phone: 02191003232
Location: تهران
آدرس ما: تهران : خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و مهاجرت از طریق تحصیل و کار و کارآفرینی و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران دارا میباشد. پذيرش تحصيلى مهاجرت كارى پروژه هاى سرمايه گذارى شماره تماس ☎️ 02191003232
  هزینه های درمانی در کانادا
امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

فرم زیر رو برای مشاوره رایگان پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.