نادر ایرانیان
سفیران ویزامهاجرت ، ویزا، اقامت

سفر به کانادا برای کار

سفر به کانادا برای کار
سفر به کانادا برای کار

سفر به کانادا برای کار : سفیران سروش سعادت ، مرجع و راهنمای مهاجرت و اقامت در کانادا برای ایرانیان می باشد. راههای مسافرت به کانادا را برای کار کردن در این مقاله بررسی می کنیم.

بررسی شرایط سفر به کانادا برای کار

کانادا از جمله کشورهای پیشرفته و وسیع در جهان است که با کمبود نیروی ماهر و متخصص در بخش های مختلف مواجه می­باشد. سفر به کانادا برای کار یکی از روشهای اخذ اقامت این کشور محسوب می­شود. می­توان گفت کانادا یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی می­باشد. زیرا این کشور دارای اقتصادی قوی و رو به رشد است و مردم این کشور از امکانات رفاهی و سطح زندگی بالایی برخوردار می­باشند. علاوه بر این مراکز آموزشی در کانادا از سیستم آموزشی بسیار مناسبی در سطح جهان برخوردار است و این موضوع موجب جذب دانشجویان بین المللی به این کشور شده است. افراد با انجام کار در کشور کانادا می­توانند حقوق و دستمزدهای بالایی را دریافت نمایند. متقاضیان عزیز می­توانند از مشاوره های مفید کارشناسان ارشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهره­مند گردیده و انتخابی آگاهانه نمائید.

مهاجرت فامیلی به کانادا 

سفر به کانادا برای کار به دو طریق امکان پذیر است. اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا و دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در کانادا. همانطور که پیشتر بیان نمودیم کشور کانادا در برخی از مشاغل با کمبود نیرو روبرو است و از همین رو سالانه با انتشار مشاغل مورد نیاز خود سعی در تأمین نیروی مورد نیاز خود از دیگر کشورها می­نمایند. اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا فرصت بسیار مناسبی برای متخصصان و افرادی است که از توانائی ها و مهارت های ویژه برخوردارند و از این طریق می­توانند بدون دریافت پیشنهاد کاری براحتی برای انجام کار به کانادا سفر و درآمدهای بالایی کسب نمایند.

بیشتر بدانید <>>>>   شغل عکاسی در کانادا- میانگین دستمزد 2022

ویزای اسکیل ورکر کانادا

ویزای اسکیل ورکر کانادا طبق سیستم امتیازدهی برای متقاضیان صادر می­گردد. سن – میزان تحصیلات- سوابق کاری و مدرک زبان انگلیسی از پارامترهای کسب امتیاز جهت اخذ این ویزا می­باشد. افرادی که قصد سفر به کانادا برای کار از طریق تخصص را دارند، می­باید دارای حداقل یکسال سابقه کاری- حداقل دارای مدرک دیپلم و یا معادل آن که با مدرک دیپلم کانادا قابل تطبیق باشد و مدرک زبان ایلتس با حداقل نمره 6 باشند. بطور کلی متقاضیان اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا باید حداقل 67 امتیاز را بتوانند اخذ نمایند. لازم به ذکر است پارامترهای دیگری نیز برای افزایش امتیاز جهت دریافت این ویزا وجود دارد.

افراد پس از اخذ این ویزا از همان ابتدا اقامت دائم این کشور را اخذ می­نمایند و از تمامی امتیازات شهروندی کشور کانادا برخوردار خواهند بود. ناگفته نماند پس از سه سال کار مداوم در کانادا امکان دریافت پاسپورت و شهروندی کشور کانادا را نیز خواهند داشت. از دیگر راههای سفر به کانادا برای کار اخذ پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در این کشور است. اخذ ویزای کاری کشور کانادا بدین طریق دشوار است، اما بهر حال افرادی که دعوتنامه کاری از کارفرمایی در کانادا دریافت نمایند، امکان سفر به کانادا برای کار را خواهند داشت.

برای هزینه سفر به کانادا هم خواندن این مقاله خالی از لطف نیست : سفر به کانادا چه قدر پول میخواهد؟

مشاغل مورد نیاز کشور کانادا

یکی از کشورهای مهاجرپذیر در جهان کشور کانادا است و اخذ ویزای کاری این کشور فرصتی برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور بشمار می­رود. کشور کانادا با کمبود نیرو در مشاغل مختلف روبرو است و افرادی که دارای یکی از تخصص های زیر می­باشند، می­توانند جهت اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایند:

 • ● مدیران خرید
 • ● مدیران تبلیغاتی
 • ● مدیران معماری
 • ● پزشکی
 • ● مهندسی فناوری اطلاعات
 • ● مدیران ساختمانی
 • ● افسران اداری
 • ● مدیران کشاورزی
 • ● مدیران منابع انسانی
 • ● مدیریت اطلاعات سلامت
 • ● فیزیکدانان و اخترشناسان و…
بیشتر بدانید <>>>>   بلیط سفر به کانادا، کلید ورود به یک کشور پیشرفته

لازم به ذکر می­دانیم در سال 2019 دولت کانادا تغییراتی در سیستم امتیازدهی صدور ویزای اسکیل ورکر خود ایجاد نمود. طبق این تغییرات افرادی که دارای شرایط زیر هستند، می­توانند امتیاز بیشتری برای دریافت این ویزا کسب نمایند:

 • ● برخورداری از مهارت زبان فرانسوی
 • ● ثبت نام در بانک مشاغل مورد نیاز کانادا
 • ● حضور یکی از وابستگان متقاضی در کشور کانادا

 دستمزد و حقوق در کانادا

کشور کانادا یکی از کشورهایی است که افراد می­توانند با انجام کار در این کشور حقوق و دستمزدهای بالایی را در برخی از مشاغل نسبت به دیگر کشورها دریافت نمایند. از سال 2007 تا به اکنون حقوق کارکنان در این کشور با 24% افزایش همراه بوده است و در حال حاضر افراد به ازای هر ساعت کار در این کشور 02/27 دلار دریافت می­نمایند. پزشکان و دندانپزشکان در کانادا دارای بالاترین حقوق در میان مشاغل کانادا هستند، بطوریکه به ازای هر ساعت کاری 75 دلار دریافت می­نمایند. زنان با توجه به مسئولیت هایشان در منزل در مقایسه با مردان ساعات کاری کمتری دارند و در مقابل حقوق و دستمزد آنان نیز 22% کمتر از مردان برآورد شده است. ناگفته نماند میزان حقوقی که افراد در کشور کانادا دریافت می­نمایند، بسته به ایالت های این کشور متفاوت است. بطوریکه افراد در مناطق دوردست و خارج از مرکز شهر می­توانند دستمزدهای بیشتری را اخذ نمایند.

مزایای سفر به کانادا برای کار

افرادی که با اخذ اسکیل ورکر کانادا جهت انجام کار به این کشور سفر می­نمایند، از مزایای زیر برخوردار خواهند بود:

 • ● اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا یکی از سریعترین راههای مهاجرتی به این کشور است.
 • ● هزینه های صدور این ویزا بسیار مناسب و اقتصادی است.
 • ● متقاضیان نیازی به ارائه دعوتنامه کاری ندارند.
 • ● متقاضی اجازه انجام کار در تمامی ایالت های کانادا را خواهد داشت.
 • ● متقاضی می­تواند با توجه به مهارت های خود در هر شرکتی استخدام گردد.
 • ● اخذ اقامت دائم کانادا برای متقاضی و اعضای خانواده­ی وی
 • ● دریافت پاسپورت کشور کانادا پس از مدت 3 سال
 • ● امکان تحصیل رایگان فرزندان متقاضی در کانادا
 • ● امکان دریافت بورسیه های تحصیلی کانادا در دانشگاه های و کالج های این کشور
 • ● استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان کانادا
بیشتر بدانید <>>>>   بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت

مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با ارائه مشاوره های بسیار مفید به متقاضیان مهاجرت به کانادا، آنان را در این مسیر یاری و راهنمائی می­نمایند.

تغییرات مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی

Position: امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان
Phone: 02191003232
Location: تهران
آدرس ما: تهران : خیابان ميرداماد ميدان مادر – خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و متشکل از واحدها و دپارتمان های مختلف حقوقی از جمله حقوق بین الملل در زمینه های اقامت و تابعیت و مهاجرت از طریق تحصیل و کار و کارآفرینی و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه درایران دارا میباشد. پذيرش تحصيلى مهاجرت كارى پروژه هاى سرمايه گذارى شماره تماس ☎️ 02191003232
‫0/5 ‫(0 نظر)
بیشتر بدانید <>>>>   هزینه های درمانی در کانادا
امور مهاجرتى به ٥ قاره جهان

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با شخصیتی حقوقی مستقل و...

[instagram-feed feed=5]

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا